advertise
  • info اصفهان، مشتاق دوم ، خیابان مهر ، بن بهارستان اول پلاک ۶
نگهداری بیمار در منزل اصفهان | اصفهان پرستار

فرم درخواست نگهداری از بیمار


آقا
خانم

نگهداری بیمار در اصفهان | اصفهان پرستار

امروزه با توجه به مشغله های ذهنی و کاری که برای افراد به وجود آمده است بسیار برای آن ها سخت است که اگر بیماری در خانه دارند بخواهند خود ، مراقبت و نگهداری از آن ها را انجام دهند.همچنین بسیاری از بانوان نیز، همپای مردان خانه برای مخارج زندگی در تلاش هستند و ممکن است آن ها نیز شرایط نگهداری از آن ها را نداشته باشند.
نگهداری بیمار در منزل از خدماتی است که هر خانواده ای که دارای بیمار ناتوان در منزل می باشد به آن نیاز دارد. نگهداری بیمار می بایست توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام گیرد زیرا هر بی توجهی موجب خسارات تاسف بار و غیر قابل جبران می باشد. شرکت ما در استان اصفهان آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات در رابطه با نگهداری بیمار در اصفهان و نگهداری بیمار در منزل اصفهان می باشد و قادر به ارائه این خدمات در سراسر استان اصفهان بوده. شرکت اصفهان پرستار در جهت استخدام نیروی نگهداری بیمار در اصفهان، از حساسیت بالایی برخودار بوده و سعی بر آن داشته است تا بتواند از مجرب ترین و متخصص ترین نیروهای کاری استفاده نماید و موفق به ثبت رضایت همه ی مشتریان در کارنامه ی کاری خود شده است.
یافتن مراقب برای نگهداری بیمار در اصفهان می تواند کاری سراسر استرس و اضطراب می باشد زیرا در کنار قابل اعتماد بودن شخص مورد نظر ، وی می بایست از مهارت های مراقبتی و شخصیت خیلی خوب و حرفه ای برخوردار باشد . به همین علت می بایست تمام مراحل در انتخاب یک فرد، جهت نگهداری بیمار در اصفهان بسیار محتاط و با حوصله طی شود. بهترین در هنگام انتخاب یک مراقب بیمار در منزل این است که در ابتدا بودجه ی خود را در نظر بگیرید و سپس در رابطه با وظایف وی، با او صحبت کنید. تا با انتخاب بهترین نگهداری بیمار در منزل اصفهان بتوانید از فرد بیمار عزیز خود در خانه و در امنیت کامل مراقبت کنید.

جهت نگهداری بیمار در منزل اصفهان چه نکاتی باید مدنظر گرفته شود؟

نگهداری بیمار در اصفهان | اصفهان پرستار

پیش از آنکه جستجوی فرد مورد نظر برای نگهداری از بیمارتان را شروع کنید ابتدا کمی فکر کنید و لیستی از نیازهای فرد بیمار را یادداشت کنید، سپس در استان اصفهان به دنبال فرد نگهداری بیمار در منزل اصفهان باشید که بتواند از عهده ی وظایف بر بیاید.
آیا بیمار شما در زمان های مشخصی از روز، هفته و یا ماه به نگهدارنده ی بیمار در منزل نیاز دارد؟
بیمار شما چه بیماری دارد و کمک و مراقبت های اولیه در رابطه با آن چه می باشد؟
چه شرایطی از محیط را برای فرد بیمار فراهم سازد؟
آیا نیاز بیمار شما به نگهدار مقطعی است یا به صورت مداوم احتیاج به مراقبت و نگهداری دارد؟

نگهداری بیمار در اصفهان | اصفهان پرستار

ویژگی های فرد نگهداری بیمار در اصفهان

صداقت و صراحت در گفتار با اون

به هنگام صحبت در رابطه با وظایف فرد مراقبت کننده از فرد بیمار، نباید خجالت زده شوید و یا با نگرانی با اون حرف بزنید، بلکه به صورت واضح و شفافیت تمام، در رابطه با وظایفش با اون حرف بزنید.


میزان بودجه مورد نظر

شرایط مالی خانواده را بررسی کنید و ببینید که تا چه اندازه می توانید برای نگهداری بیمار در منزل اصفهان با ارزیابی نیاز ها، هزینه احتمالی مراقب را نیز برآورد کنید.


پرستار بیمار خوب در جزییات سردرگم نمی شود


بهترین مراقبت از بیمار زمانی اتفاق می افتد که پرستار بیمار یک دیدگاه جامع و کامل داشته باشد. در بسیاری از موارد، باید چندین کار را همزمان انجام دهد و باید در کمترین زمان ممکن امور را اولویت بندی کند


نگهدارنده بیمار،مانند یک صخره محکم است

یک کار پر از استرس و اضطراب است. به گونه ای که ممکن است مشکلات روحی زیادی را به همراه داشته باشد. اما مراقب خوب هیچ گاه دچار این مشکلات نمی شود، چرا که تعادل و استحکام روحی و عاطفی دارد.

هزینه نگهداری بیمار در اصفهان | اصفهان پرستار

 هزینه نگهداری بیمار در منزل اصفهان گران نیست و قیمت بالایی در برابر لطفی که برای بیماران انجام می دهید ندارد. در راستای اثبات این موضوع مثالی را با یکدیگر مرور کنیم:
اگر بخواهید فرد بیمار خود را جهت مداوا و بهبودی به بیمارستان منتقل کنید بسیار واضح است که می بایست هزینه های زیادی را برای بستری و مراقبت های بیمار به آن بیمارستان پرداخت فرمایید .پس بهتر است تمام مخارج آن را پس انداز و جمع آوری کرده و نسبت به نگهداری بیمار در منزل اصفهان اقدام فرمایید که با این کار علاوه بر بخشیدن حس خوب به آن فرد ، امنیت آن را به صرت شبانه روزی برای وی تامین می کنید که این کار زمینه ساز بهبود و مداوای بیمار نیز می شود. هزینه های فرد مراقبت کننده از بیماران با توجه به میزان توانایی و مهارت های مراقبتی، بیماری فرد بیمار، تعداد ساعات کاری در روز و هفته محاسبه می گردد. با وجود همه مشکلات و متغیرهایی که در ممکن است در نگهداری بیمار در منزل ایجاد شود، شرکت اصفهان پرستار تمام تلاش خود را در زمینه نگهداری از بیمار در اصفهان و نگهداری بیمار در منزل اصفهان به کار گرفته تا علاوه بر قیمت منصفانه و منطبق با تعرفه های عنوان شده بهترین خدمات را در اختیار متقاضیان قرار دهد. به همین دلیل متقاضیان درخواست کننده ی مراقبت بیمار، هیچ دغدغه ای به جز پرداخت اندک هزینه نگهداری بیمار در اصفهان را به شرکت اصفهان پرستار نداشته و با خیال راحت از طریق فرم های استعلام موجود در صفحه درخواست خود را برای دریافت نگهدارنده ی بیمار ثبت می کنند.


نگهداری بیمار در منزل اصفهان | اصفهان پرستار
نگهداری بیمار در منزل اصفهان | اصفهان پرستار
نگهداری بیمار در منزل اصفهان | اصفهان پرستار

دلایل استفاده از خدمات اصفهان پرستار

بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص با سابقه ی کاری بالا
تنظیم قرارداد توسط کارشناس اعزامی از طرف مرکز داخل منزل شما
اعزام افراد و مراقبین و متخصصین آموزش دیده متناسب با شرایط بیمار شما  
استفاده از مدرنترین و به روز ترین دستگاه ها
داشتن مهارت های کافی و علم به روز کارشناسان و پرستاران
دارا بودن مجوز های لازم و استاندارد
سرعت بالای پاسخگویی و پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان حتی در ایام تعطیل
ارائه ی خدمات با کیفیت به مشتریان
نظارت بر تمامی فعالیت های انجام شده توسط پرستاران

مزایای همکاری با شرکت اصفهان پرستار جهت نگهداری بیمار در اصفهان

عدم دریافت هزینه جهت تشکیل پرونده
عدم دریافت هزینه و هیچگونه مبلغی جهت اعزام بکار
کسر هیچگونه هزینه از حقوق دریافتی افراد اعزام شده
آموزش عمومی و تخصصی رایگان به تمامی نیروهای اعزامی پس ارزیابی اولیه
اخذ رضایت نامه و حسن انجام کار از مشترک جهت همکاران
پیگیری و پاسخگویی به کارکنان به صورت ۲۴ ساعته در کوتاهترین زمان
پیگیری درمان و مدیریت داروها در ساعات مشخص شده
نیازی به حضور دائم فرزندان برای مراقبت نیست
مراقبت از سلامت روحی فرد بیمار