advertise
  • info اصفهان، مشتاق دوم ، خیابان مهر ، بن بهارستان اول پلاک ۶
پرستار سالمند در منزل اصفهان | اصفهان پرستار

فرم درخواست پرستار سالمند


بله
خیر
آقا
خانم
بله
خیر

پرستار سالمند در منزل اصفهان | اصفهان پرستار

پرستاری از سالمند در اصفهان ، یکی از خدمات مهم و کاملا تخصصی شرکت اصفهان پرستار می باشد. این شرکت با کادر مجرب و آموزش دیده خود توانایی بر عهده گرفتن پروژه های مختلف در اصفهان را داراست. از آنجا که امر پرستاری و نگهداری از سالمند نیازمند آموزش های حرفه ای و گذراندن دوره های روان شناسی است باید توجه ویژه ای به آن نمود که اصفهان پرستار با داشتن سابقه و تجربه ای بالا، بهره گیری از پرسنل متعهد و مجرب برای ایجاد امنیت و ارامش در خانواده ها در زمینه ی نگهداری سالمند در منزل اصفهان آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. اگر شماهم مانند بسیاری از خانواده ها، سالمندی دارید که باید در منزل آنطور که شایسته ی مراقبت است از آن نگهداری و پرستاری شود،یکی از بهترین گزینه ها تماس با شرکت خدماتی اصفهان پرستار ، متخصص اجرایی در پرستاری سالمند در منزل اصفهان می باشد.
مرکز مشاوره و ارائه ی خدمات پرستاری از سالمند در اصفهان و اعزام پرستار سالمند در منزل اصفهان با اخذ مجوزهای رسمی از معاونت درمان وزارت بهداشت، با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، توانسته است گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد. اصفهان پرستار، این مرکز خدمات درمانی واقع در استان اصفهان ،قادر به ارائه ی خدمات شبانه روزی پرستار سالمند در منزل اصفهان با دریافت مناسب ترین هزینه نگهداری سالمند در منزل اصفهان به کلیه ی شهروندان عزیز می باشد. درمان و نگهداری سالمند در اصفهان در منزل مرکز با اعزام پرستار حرفه ای به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ،کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.
آیا تصمیم به تنها با یک تماس کافیست تا مجرب ترین ، متخصص ترین و حرفه ترین مراقبان و نگهدارنده های سالمند را از ما بخواهید. برای دریافت کلیه هزینه ها و قیمت پرستار سالمند در منزل اصفهان و اعزام نگهدارنده ی سالمند در سریعترین زمان ممکن، از طریق فرم های استعلام موجود در صفحه و یا شماره های درج شده در سایت اقدام به ثبت درخواست خود فرمایید.

برخی از مزایا و وظایف پرستاری از سالمند در اصفهان

** پیگیری درمان و مدیریت داروها در ساعات مشخص شده
** به یاد داشتن زمان مناسب برای مراقبت های پزشکی
** انجام ورزش و ماساژ سالمند ، طبق دستورات فیزیوتراپ و پزشک
** خدمات پرستاری در منزل از سالمندان با قیمتی نازل و به صرفه در منزل انجام می شود.
** نیازی به حضور دائم فرزندان برای مراقبت نیست.
** حضور پرستار، حس امنیت خاطر را به خانواده ها می دهد.

** وظایف مربوط به نظافت جسمانی، محیط زندگی
** وظایف مربوط به نظافت شخصی روزانه و استحمام سالمند
** مراقبت از سلامت روحی فرد سالخورده
** همراهی پرستار سالمند در بیرون از منزل و انجام امور بانکی و اداری
** تنها نگذاشتن و همراهی و مراقبت از سالمند در محوطه ی بیرون از منزل

نگهداری سالمند در اصفهان یک فرصت شغلی مناسب

شهر اصفهان یکی از پر جمعیت ترین شهر های شلوغ ایران می باشد که تعداد بسیار زیادی از خانوار و درصد جمعیت در آن به زندگی مشغول هستند که ممکن است درصدی از این جمعیت به سن کهولت و پیری پا گذاشته باشند که موضوع نگران کننده برای فرزندان محسوب می شود. نکته ی قابل با توجه به روحیه ی لطیف و شکننده ی افراد پا به سن گذاشته این است که این افراد هر پرستار و نگهدارنده ی سالمندی را برای مراقبت از خود قبول نمی کنند و باید با رفتار کنترل شده با آن ها برخورد شود. همچنین تمامی پرستاران می بایست علاوه بر توجه به وضعیت جسمانی این افراد، به حال روحی آن ها نیز توجه کنند و بتوانند با آن ها ارتباط خوبی را برقرار کنند.پرستاری چه به منظور نگهداری بیمار و یا نگهداری سالمند باشد امری بسیار خطیر و ارزشمندی بوده است و نیاز به فردی با تجربه و دانش کافی دارد. نگهداری از سالمندان در منزل ، برای همه ی خانواده ها و فرزندان افراد سالخورده این امکان را فراهم می سازد تا از روند بهبودی بیمارشان مطلع شوند و وی در منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد. هدف از پرستاری سالمند در منزل، ایجاد آرامش در فرد سالخورده،جهت بهبود وضعیت جسمانی یا حفظ همان وضعیت می‌باشد. شرکت اصفهان پرستار در زمینه نگهداری سالمند در اصفهان حساسیت زیادی به خرج داده است و سعی بر آن داشته که بتواند افرادی را انتخاب کند که درک بالایی از این حوزه ی شغلی دارند و بدانند مراقبت از چه جواهراتی را انجام می دهند. پس در مورد کیفیت کاری هیچ شکی به خود راه ندهید چرا که ما در کیفیت خدمات پرستاری سالمند در منزل اصفهان را تضمین و تایید می کنیم. با خیال آسوده نگهداری از جوهرات سالخورده خود را به ما بسپارید .


پرستار سالمند در منزل اصفهان | اصفهان پرستار

کیفیت خدمات پرستار سالمند در منزل اصفهان

کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت ما در حد یک شعار نیست و ما می دانیم بقای ما به رضایت مستمر خانواده ها بستگی خواهد داشت. امروزه با سرعت پیشرفت تکنولوژی و فناوری ، بسیاری از شرکت ها برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به استفاده از بهترین و نوین ترین دستگاه ها کرده اند. شرکت اصفهان پرستار نیز در این امر ، تمام تلاش خود را کرده است تا با ارائه ی بهترین کیفیت خدمات به شما عزیزان ، تا حد ممکن ارتباط شما را به صورت مداوم با شرکت کم کند و به سطح بالایی از کیفیت خدمات پرستار سالمند در منزل اصفهان برسد.

با اصفهان پرستار در قیمت پرستار سالمند در منزل اصفهان صرفه جویی کنید

انتخاب یک فرد مناسب جهت پرستاری سالمند در منزل اصفهان ، همیشه کار سخت و مشکلی بوده است چرا که پرستاری که بتواند تمام مشخصات مورد علاقه افراد سالخورده را داشته باشد به سختی پیدا می شود و امکان دارد وی هر پرستاری را به عنوان نگهداری از خودش قبول نکند.از طرفی نیز اعتماد به یک فرد ، جهت نگهداری سپردن فرد سالخورده به آن در منزل نیز می تواند بحث قابل توجهی باشد. در این مواقع ، کار خانواده ها به میزان قابل توجهی سخت می شود چرا که انتخاب فرد مناسب که هم هزینه مناسبی دریافت کند و تجربه ی کافی برای ارائه خدماتش داشته باشد مشکل است.
خیلی از افراد برای حفظ احترام سالمندان عزیز خود به خود این اجازه را نمی دهند که این عزیزان را به خانه سالمندان بفرستند و هزینه ای که قرار است برای خانه سالمندان بپردازند را به صورت ماهیانه به پرستار سالمند می دهند. در اصل با این کار هم احترام سالمند خود را حفظ کرده اند و هم از او به بهترین شکل پرستاری میکنند. البته این کار نیازمند استخدام پرستار سالمند خوب و با تجربه است. که برای یافتن چنین فردی باید تلاش کرد و بهترین را انتخاب کرد.
قیمت پرستار سالمند در منزل اصفهان باتوجه به میزان توانایی ، بیماری، ساعات کاری در روز و هفته و اینکه خانواده ی سالمند چه انتظاراتی از نگهدارنده ی سالمند دارند محاسبه می شود.
توانایی و هوشیاری فرد سالمند رابطه ی معکوسی با هزینه نگهداری سالمند در منزل اصفهان دارد. به معنای واقعی هرچقدر که توانایی سالمند بالاتر باشد ، میازن دستمزد و هزینه پرداختی برای پرستاران نیز کمتر می شود. پس به ما اطمینان کنید و با اصفهان پرستار در قیمت پرستار سالمند در منزل اصفهان صرفه جویی کنید.


پرستار سالمند در منزل اصفهان | اصفهان پرستار
قیمت پرستار سالمند در منزل اصفهان | اصفهان پرستار
نگهداری سالمند در اصفهان | اصفهان پرستار

نکات لازم جهت استخدام نگهداری سالمند در منزل اصفهان


** گذراندن انواع دوره های تزریقات ، پانسمان ، کمک های اولیه و هلال احمر
** گذراندن انواع دوره های روانشناسی برای تصحیح نوع برخورد و رفتار با افراد سالخورده
** پرستار باید از سلامت جسمانی قوی و کامل برخوردار باشد و از نظر شرایط روحی در حالت مساعدی به سر برد.
** بتواند در شرایط مختلف د کنار فرد سالخورده بماند و انجام وظیفه فرماید.
** پرستار باید مهربان و دلسوز باشد که میزان صبر و بردباری پرستار در هنگام انجام وظایف یکی از ویژگی های که نگهدار سالمند در منزل می باشد.