advertise
  • info اصفهان، مشتاق دوم ، خیابان مهر ، بن بهارستان اول پلاک ۶
خدمات پرستاری در اصفهان | اصفهان پرستار
خدمات پرستاری در اصفهان | اصفهان پرستار
خدمات پرستاری در اصفهان | اصفهان پرستار
خدمات پرستاری در اصفهان | اصفهان پرستار

خدمات پرستاری در منزل در اصفهان

اصفهان پرستار با برخورداری از پرسنل دوره دیده و برخوردار از اطلاعات و دانش بالا در زمینه پرستاری در صورت درخواست شما در هر یک از زمینه های مربوط به خدمات پرستاری که باشد می تواند خدمات را ارائه دهد. اصفهان پرستار به صورت شبانه روز و در تمام ایام حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات پرستاری درمنزل در اصفهان می باشد. اصفهان پرستار بهترین خدمات را با مناسب ترین هزینه ها ارائه می دهد.

خدمات پرستاری

پرستاری از سالمند در اصفهان

 سالمندی دوره ی حساسی از زندگی است که باید مراقبت های لازم در آن انجام شود تا کیفیت زندگی سالمند حفظ شود و سالمند دچار بیماری های شایع این دوران نشوند. برخی از  خدمات پرستار سالمند شامل کمک کردن سالمند در غذا خوردن، راه رفتن، نظافت و ... .

پرستاری از کودک در اصفهان

 در صورتی که خانواده به دلایلی نتوانند از کودک مراقبت های لازم را داشته باشند. نیاز به پرستار کودک و آموزش دیده در مینه نگهداری از کودک است. خدمات پرستاری از کودک شامل غذا دادن به کودک، نظافت و حتی آموزش کودک و بازی کردن با کودک می شود. 

تزریقات در منزل در اصفهان

 اصفهان پرستار در زمینه تزریقات در منزل در اصفهان، تزریقات سیار در اصفهان و تزریق سرم در منزل اصفهان فعالیت دارد و خدمات را در سراسر اصفهان ارائه می دهد. در تزریقات رعایت بهداشت اهمیت بالایی دارد و میتوانید از اصفهان پرستار کمک بگیرید. 

پرستاری از بیمار در اصفهان

پرستاران شرکت اصفهان پرستار دوره های آموزشی برای انواع بیماری ها و بیماری های خاص را گذرانده و اطلاعات کامل در زمینه کاری خود دارند. ارائه خدمات پرستاری در منزل اصفهان باعث فراهم کردن احساس آرامش برای بیمار و اطرافیان او می شود. 

پانسمان در منزل اصفهان

اصفهان پرستار خدمات پرستاری در زمینه پانسمان که شامل پانسمان های معمولی و نوین برای سوختگی ها، انواع زخم ها و زخم بستر و یا زخم های متعاقب عمل های جراحی می شود را سریع و با تجهیزات خوب و استریل انجام می دهد.

وصل سونداژ در منزل

اصفهان پرستار خدمات در زمینه وصل سونداژ در منزل را نیز ارائه می دهد. پرستاران ما به خوبی آموزش دیده اند و می توانند به شما در روند مراقبت سونداژ ادرار در خانه کمک کنند که شامل قرار دادن سونداژ، برداشتن سونداژ و یا شستشوی.

نمونه گیری آزمایش در منزل اصفهان

اصفهان پرستار در زمینه نمونه گیری انواع آزمایشات در منزل در استان اصفهان و انتقال آن به آزمایشگاه خدمات ارائه می دهد و نمونه گیری توسط افراد آموزش دیده و متخصص با تجهیزات استریل و با کیفیت انجام می شود.

فیزیوتراپی در منزل اصفهان

برای فیزیوتراپی در منزل می توانید از اصفهان پرستار کمک بگیرید.هدف از فیزیوتراپی پیشگیری از بیماری‌ها، توانبخشی و بالا بردن سطح سلامت است. اصفهان پرستار فیزیوتراپی را در سه مرحله، تمرین درمانی، الکتروتراپی، مهارتهای درمان با دست انجام می دهد.

ماساژدرمانی در منزل در اصفهان

اصفهان پرستار در زمینه ماساژدرمانی خدمات ارائه می دهد و این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت بهبود ناراحتی های حاد و مزمن کمک می کند، از این روش به عنوان یک روش مراقبت بهداشتی نیز استفاده می شود.