advertise
  • info اصفهان، مشتاق دوم ، خیابان مهر ، بن بهارستان اول پلاک ۶
پرستار در اصفهان | اصفهان پرستار

پرستار در اصفهان

پرستار فردی است که در زمینه مهارتهای حرفه ای مراقبت و اصول علمی ، درمان و آموزش بیماران تحصیل کرده و درآن مهارت داشته باشد در گذشته به تمام مراقبین بیماران و ناتوانان پرستار می گفتند ولی امروزه به فردی پرستارمی گویند که تحصیلات دانشگاهی در این زمینه داشته باشد و زیر نظرسازمان نظام پرستاری درکل ایران قرارگرفته باشد. اصفهان پرستارخوشبختانه توانسته است با سابقه دیرینه جهت اعزام پرستار در منزل در کلیه استان اصفهان را پوشش دهد و خانوادهای عزیز را از این نگرانی و دغدغه ی خاطر جهت پرستاری از سالمندان و کودکان و سایر خدمات پرستاری را با بهترین و بالاترین کیفیت بصورت تضمینی در بیاورد. از اینکه اصفهان پرستار را برای انجام امور خود انتخاب نمودید قدردان شما هستیم .


وظایف یک پرستار چیست؟ | اصفهان پرستار

وظایف یک پرستار چیست؟

بررسی منظم وضعیت بیمار از جمله گرفتن دمای بدن، اندازه گیری فشار خون و کنترل وضعیت تنفسی آنها
دادن داروی بیمار مطابق با دستور پزشک
انجام تزریقات، تزریق خون، تمیز کردن و پانسمان زخم ها
احترام به بیمارو رعایت حقوق آن
آرام سازی محیط فیزیکی، کنترل دما و نور، سر و صدای محیط و سایر عوامل محیطی و تامین شرایط استراحت به آرامش بیمار
صبور بودن و آرامش خاطر داشتن در حین کار با بیمار
رعایت حال بیماران سال خورده و مسن
رعایت نظم و مقررات در رفت و آمد
جلب و رضایت بیمار و خانواده بیمار


تعرفه ی پرستار در اصفهان به عوامل زیر بستگی دارد؟

هزینه پرستار به شرایط فرد خدمت گیرنده( پرستار کودک یا پرستار سالمند) و همچنین ساعات کاری مشخص بستگی دارد.
- خدمات مورد نیاز مددجو و تاثیر آن بر هزینه پرستار در منزل
-
نوع سرویس مورد نیاز مددجو
-
مقطع زمانی مراقبت ازسالمند یا کوک
-
کارهای مراقبتی بیمار یا مددجو
- پرستار ۲۴ ساعته یا شبانه روزی
-
پرستار ۸ ساعت در روز یا روزانه
-
پرستار ۱۲ ساعت در روز یا شبانه
شرکت اصفهان پرستار همراه با پرسنل آموزش دیده مجرب و جهت مراقبت از بیماران، کودکان ، و سالمندان در منزل با تعرفه های مناسب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در منزل میباشد. این مجموعه با تعرفه مناسب خدمات پرستاری در اصفهان باعث آسودگی خاطر شما عزیزان در زمینه بهترین خدمات مراقبتی میباشد.

تعرفه ی پرستار در اصفهان به عوامل زیر بستگی دارد؟ | اصفهان پرستار

کلیه ی خدمات اصفهان پرستار عبارتند از

کلیه ی خدمات اصفهان پرستار عبارتند از" | اصفهان پرستار

نگهداری بیمار در منزل اصفهان
*
تزریقات ، تزریق سرم ، تزریقات سیار اصفهان
*
مرکز خدمات پرستاری در منزل اصفهان
*
پرستار اصفهان نگهداری از سالمند در منزل اصفهان
*
پرستار کودک در منزل اصفهان
*
دفاتر خدمات پرستاری اصفهان
*
شرکت خدمات پرستاری در منزل اصفهان
*
فیزیوتراپ منزل ماساژ درمانی در منزل
شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاع بیشتر از طریق وب سایت اصفهان پرستار و یا از طریق شماره های موجود در سایت باما در تماس باشد تا تیم فعال و تلاشگر ما شما را در تمام زمینه های ذکر شده راهنمایی نمایند .


خدمات فیزوتراپی در منزل

گاها بخاطر شرایط خاص بیماران که نمیتوان آنها را جابجا کرد و یا معضلات دیگری مانند عدم دسترسی سریع به مراکز درمانی دربعضی از ساعات شبانه روز ، ترافیک و غیره استفاده از خدمات فیزیوتراپ در منزل کارما را آسان میکند و نیازی نیست که نگران این باشیم که چگونه یک فیزیوتراپ ماهر را به منزل بیاوریم اصفهان پرستار بران شده است تا جهت رفاه حال شما عزیزان اقدامی در این راستا انجام دهد و توانسته است کادری مجرب فیزیوتراپیست های کار آزموده را به منزل شما اعزام نماید و اماده هرگونه خدمات توسط تیم آقا و خانم با استفاده از تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی ، تمرینات ورزشی و سایر عوامل فیزیکی جهت درمان بیماران شما می باشند .

خدمات فیزوتراپی در منزل | اصفهان پرستار

ماساژدرمانی در منزل | اصفهان پرستار

ماساژدرمانی در منزل

ماساژ در منزل روشی برای ماساژ درمانی بیماران و کسانی است که قابلیت و امکان بیرون رفتن از خانه برای آنها مهیا نیست یا این که وقت کافی به منظور خروج از خانه ندارند. در هر صورتی که به هر علتی نمی توانید از خانه بیرون بروید ، میتوانید از ماساژ در منزل استفاده کنید . اصفهان پرستار همراه با تیم مجرب و فعال خود درمنزل در زمینه ی انواع ماساژدرمانی و یا همان مالش بافت های و اندام های قابل انعطاف بدن میباشد ماساژ در چه مواقعی انجام میشود ؟ اصولا ماساژ در صورتی که عضلات بدن بیشتر از اندازه معمول کار کنند ، مواد زائد جمع می شود که باعث می شود گرفتگی و درد و حتی اسپاسم عضلانی ایجاد شود. یکی از فواید مهم انواع ماساژ درمانی بهبود جریان لنفاوی و گردش خون می باشد که در پی آن اکسیژن جدید به بافت های تحت ماساژ می رسد و مواد سمی از بدن خارج می شود. اصفهان پرستار همراه با کادری مجرب اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.


پرستار در اصفهان | اصفهان پرستار

شرکت اصفهان پرستار با داشتن چندین دهه تجربه و سابقه ی درخشان ، پرسنل مجرب و متعهد برای ایجاد آرامش و امنیت در خانواده ها در تمام زمینه ها ی پرستاری از جمله ، پرستار و نگهداری کودک ، پرستار سالمند ،خدمات و اعزام نیرو جهت نگهداری از بیمار در منزل ، سالمند پوشکی و واکری و ویلچری و الزایمری و بستری و لگنی و سندی و گاواژی و سالم ، مراقبت و پرستاری از سالمند آقا و خانم در منزل ، اعزام پرستار به صورت شبانه روزی و ۲۴ الی ۲۴ شیفتی و ۱۲ ساعته روز یا شب ، فیزیوتراپی در منزل وماساژ درمانی و تزریقات در منزل ، سایر موارد دیگر اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد . شرکت اصفهان پرستار با تمام توان و تلاش مستمر خود جهت حمایت از تمام بیماران عزیز در طول سال میباشد جهت اطلاع بیشتر با ما در تماس باشید . شما با اطمینان خاطر میتوانید خدمات پرستاری خود را به ما بسپارید و مطمئن باشد که ما از بهترین و مجرب ترین پرسنل برخوردار هستیم که در تمام شبانه روز اماده خدمت رسانی به شما میباشند.